fbpx klientská zóna
klientská zóna Phone

najčastejšie otázky

Jak dlouho hairtalk extensions vydrží?

hairtalk aplikácia vydrží 8 až 10 týždňov v závislosti od rastu zákazníkových vlasov. Táto doba sa odporúča, aby sa zabránilo matnutiu, kučeraveniu a zapletaniu, a aby predĺženie bolo vzhľadovo prirodzené.

Môžem hairtalk extensions použiť znovu?

Áno, odporúča sa použiť predĺženie najviac trikrát. Po troch použitiach môže byť pásik poškodený a je nutné kúpiť nové vlasy. Uistite sa, že máte pre opätovné použitie vlasov pripravené hairtalk rozpúšťadlo a lepiace pásiky.

Sú to ľudské vlasy?

Áno, vlasy pochádzajú z Indie. Predĺženie je kompletizované v Číne s produktami z Ázie, Európy a USA. Naše predĺženie je 100{2f3ed0caedfa69a8fd659f8c63ace1a807efc60121c7d7f1ef193c978c55c309} z Remy ľudských vlasov, čo znamená, že pokožka je nedotknutá a zachováva vlasové korienky. V dôsledku teda vlasy nepodliehajú matnutiu a zapleteniu. Predĺženie hairtalk fun je zmiešané z odolných syntetických a ľudských vlasov. Svetlé vlasy po jednom alebo dvoch umytiach šampónom typicky vyblednú, ale toto spojenie prírodných a predĺžených vlasov zaručuje stále živú farbu. Môžu byť narovnávané a sušené na miernom stupni tepla.

Je možné predĺženie zafarbiť?

Neodporúčame predĺženie zosvetlovať. Pre vytvorenie platinovej blond môžete použiť tón farby č. 613 alebo č. 25. Pri aplikácií farby držte zmes ďalej od lepiacich pások. V prípade, že sa rozhodnete vlasy zafarbiť, aby ste získali váš vytúžený odtieň, odporúča sa počkať 24 až 48 hodín od chvíle, keď bola vykonaná aplikácia, aby sa lepiace pásky dostatočne prilepili. Prosím, uvedomte si, že farbením alebo zdvíhaním strácate na predĺženie záruku.

Môžu sa farbiť odrasty?

Áno, odrasty sa môžu farbiť, ale farbu udržujte ďalej od lepiacich pások. Odporúča sa zafarbiť odrasty 24 až 48 hodín pred aplikáciou. V prípade, že je potrebné odrasty zafarbiť medzi aplikovaním predĺženia a je tu dostatok vlasov, držte sa ďalej od lepiacich pások. Odporúčame vykonať čiastočný retuš vlasov. Prosím, uvedomte si, že farbením predĺženia strácate záruku.

Môžu sa vlasy žehliť, natáčať alebo fénovať?

Všetky hore uvedené činnosti sú v poriadku. Nezostávajte však sedieť pod sušičom, ak máte na sebe hairtalk, a zaistite, aby sa teplo nedostávalo na lepiace pásky. Koncentrované teplo môže spôsobiť nezaschnutie lepidla. hairtalk predĺženie fun je vyrobené z teplotne odolného syntetického spojenia, ktoré môže byť stylované nízkou teplotou.

Ktoré produkty môžu byť použité na vlasy?

Odporúčame, aby zákazníci využívali hairtalk produkty. Sú špeciálne vyrobené pre predĺženie. Ťažké kondicionéry by nemali byť aplikované na pokožku alebo lepiace pásky, ale radšej z polovice dĺžky účesu ku koncu. Pripomíname zákazníkom, aby vlasy oplachovali dlhšie ako obvykle a po určitých častiach, aby bolo zaistené, že všetky chemikálie z vlasov a vlasovej pokožky zmiznú. Úplne sa vyhnite produktom, ktoré obsahujú alkohol, olej a etanol.

Ako mám predĺženie odstrániť?

hairtalk predlžovacie pásky môže odstrániť iba vyškolený špecialista.

Koľko farieb hairtalk ponúka?

Ponúkame viac ako 40 odtieňov, ktoré môžu byť zmiešané a vytvoria tak viac ako 1000 možných odtieňov. Pre našu bežnú ponuku si prosím prezrite hairtalk profesionálny vzorkovník.

Ponúkate rôznu úpravu vlasov?

hairtalk predĺženie prichádza s ľahkou vlnou. Vlasy sa môžu nosiť rovné alebo vlnité.

Koľko pásikov je v balení?
typ pásikov počet pásikov
hairtalk extensions 12
hairtalk extensions plus 12
hairtalk extensions plus
with line color
12
hairtalk mini 20
hairtalk mini plus 20
hairtalk extensions fun 6
colormelts 20
hairband 1

 

Môžem plávať, cvičiť alebo chodiť do sauny?

Áno, odporúčame pred plávaním aplikovať kondicionér. Vyživuje vlasy a absorbuje vlhkosť. Čo chráni vlasy pred absorbovaním škodlivých látok, ako chlór alebo minerály. Ak sa vlasy potia alebo špinia, tak sa zamotávajú, preto sa odporúča vlasy nosiť dohora alebo v drdole, ak cvičíte alebo relaxujete v saune. Po cvičení vlasy vždy umyte a očeste ich pred i po cvičení. Vystavenie predĺženia slnečnému žiareniu môže spôsobiť zmenu farby.

Aké dĺžky sú k dispozícií?

25 cm, 40 cm, 55 cm.